Májové novinky

Aktualizace cvičení, Zážitkový pedagog, Urychlovač snů, Příběhy, které stojí za to žít, Chystá se nová kniha Tralalí semínko… je toho dost nového.

CVIČENÍ

Do konce školního roku cvičíme v pondělí 16:45-17:45 a ve čtvrtek v 17-18 a 18-19h. Lidé ze středečního termínu mají možnost navštívit kterýkoli z výše uvedených.

Samozřejmě stále platí nabídka masážíkteré umí přijet až do vašeho domu. 🙂

ZÁŽITKOVÝ PEDAGOG

Možná jste zaznamenali usilovné hledání lidí a zápolení s odhláškami již přihlášených. Kurz nakonec proběhl se 6 účastníky a byl to jeden z nejlepších kurzů, které jsem kdy zažil!! Pro lidi, kteří projevili zájem, ale nehodil se jim termín… hledám nyní nový termín a prostory na konec srpna.

URYCHLOVAČ SNŮ

Nenechte si ujít!! – je to opravdu klenot z naší dílny, který pomohl účastníkům urychlit svá rozhodnutí, ušetřit peníze i čas a vytříbit si své směřování k přírodnímu životu, a hlavně uvědomit si, co je pro ně to pravé.

PŘÍBĚHY, KTERÉ STOJÍ ZA TO ŽÍT

rovněž zatím hledám nový termín a místo na srpen/září… a dám vědět, až najdu.

VYCHÁZÍ KNIHA TRALALÍ SEMÍNKO

Největší radost na konec!! Díky Startovači se mi povedlo sehnat peníze na vydání pohádkové knihy o Tralalím semínku. Díky všem podporovatelům. Těším se na ni a v průběhu června se můžete těšit i vy!