Masáže

Masáže v Českých Budějovicích

Vystudoval jsem magisterský obor rekrelogie na fakultě tělesné kultury v Olomouci se specializací podporu zdraví (Health Promotion). Unikátní studium v rámci ČR zahrnuje předměty jako anatomie, fyziologie, diagnostika pohybového aparátu, nápravná cvičení, jógu, relaxaci, výživu, tréninkové programy na posílení těla, na hubnutí či na zvýšení kondice.

Součástí studia jsou také klasické a shiatsu masáže. Soukromě jsem se učil také reflexní masáž podle ing. Janči. Cesta mě dále zavedla k Reiki, k práci s kvantovou vlnou a k práci s krystaly.

Lidé mi často říkali, že mám zlaté ruce a masírování mě vždycky bavilo. Masáž je pro mě o setkání s člověkem, o hlubokém naladění a empatii. Proto propojuji fyzický kontakt s energetickými technikami. Jako dlouholetý kouč a lektor osobního rozvoje mohu obohatit setkání i o duševní rozměr. Všechna těla – fyzické, emoční, mentální i duchovní – jsou propojena. Moje masáž vám může dát víc, než jen uvolnění těla. Záleží na vás, jaké vrstvy budete chtít uvolnit.

 

Těším se, pokud si  z nabídky masáží vyberete.

Objednávky: 774 113 358 nebo na kubala.petr@gmail.com

Reference

„Nedávno jsem měla zablokovanou krční páteř a bolesti mi vystřelovaly až do ruky, která přestávala fungovat. Pan Kubala mi nabídl pomoc. Stačilo několik minut a stal se zázrak! Během chvilky se masáží a stimulací bodů kolem krční páteře podařilo mou páteř odblokovat a já jsem pocítila obrovskou úlevu. Pan Kubala přesně dokáže identifikovat příčinu bolesti a ví jak zasáhnout. Rozhodně jeho terapeutické služby doporučuji. Já sama se na něj ráda znovu obrátím.“ Violeta M.

 

Místo

Funguji jako mobilní masér s přenosným lehátkem = místo masáží po dohodě.

 

Cena

Cena masáží je 500 Kč za 60 min. Masáž je možné objednat v délce 60-120min.

Pro větší a trvalejší účinek doporučuji balíček 6 masáží během 2 měsíců: 4x vždy po týdnu a následně 2x s odstupem dvou týdnů. V tomto balíčku je šestá masáž zdarma.

Lidé, kteří pravidelně chodí na cvičení + těhotné a maminky na mateřské dovolené mají 20% slevu.

Druhy masáží:

  • Klasická masáž
  • Shiatsu
  • Reflexní masáž chodidel
  • Kombinovaná masáž
  • Kombinovaná masáž s harmonizací čaker
  • Kombinovaná masáž s harmonizací a působením krystalů

 

Ať si vyberete cokoli, čeká vás příjemná hudba, zlaté ruce, uvolnění a oživení těla i duše.

Klasická a kombinovaná masáž je s masážním olejem (využívám oleje značky Saloos)

Na shiatsu a reflexní masáž chodidel můžete zůstat v pohodlném oblečení.

 

Současně vás zvu i na cvičení jógy pro „LEHKOST BYTÍ“.

Pokud si chcete dát víc, zkuste 2-měsíční ozdravný balíček:

  • diagnostika životního stylu + nápravná opatření
  • 6 masáží (za cenu 5)
  • 8 lekcí jógy + doporučení individuálních cviků
  • konzultace změn životního stylu a podpora v průběhu + závěrečné doporučení, jak pokračovat.

Cena: 3900

Výhody balíčku: nižší cena + větší užitek

 

Nabídka pro firmy

Masáže

Někdy člověk potřebuje jen krátké a rychlé osvěžení a nemá prostor odejít. Masáž šíje či reflexní masáž chodidel může zabrat pár minut. Není potřeba masážní salón, není potřeba se svlékat, stačí tichý koutek kdekoli v práci.

Pravidelné cvičení

Pravidelné cvičení je možné objednat i do vaší firmy. Pokud máte prostor a jste ochotni si najít 30-60 minut na oživení těla i mysli, rád k vám budu jezdit.

Workshop o zdraví a tipy na cvičení

Rád vám také udělám workshop, na kterém získáte tipy, jak relaxovat, zásobník cvičení na protažení, energetizaci, jednoduchá cvičení přímo do kanceláře, cvičení očí, rukou a páteře pro lidi se sedavým zaměstnáním.

 

 

Sdílet