Cvičení

CVIČENÍ v Českých Budějovicích pro „lehkost bytí“ – Jóga pro různé cílové skupiny

Já a cvičení

Vystudoval jsem magisterský obor rekrelogie na fakultě tělesné kultury v Olomouci se specializací podporu zdraví (Health Promotion). Unikátní studium v rámci ČR zahrnuje předměty jako anatomie, fyziologie, diagnostika pohybového aparátu, nápravná cvičení, jógu, relaxaci, masáže, výživu, tréninkové programy na posílení těla, na hubnutí či na zvýšení kondice.

Cvičení a práce s tělem mě provázely od narození. Prošel jsem si pestrou škálou sportů od gymnastiky, přes bojová umění, míčové sporty. Ve škole jsem studoval aspekty zdraví pro všechny věkové kategorie, skladbu cvičební jednotky a pestrou škálu speciálních protahovacích i posilovacích cvičení. Později jsem se dostal k měkčím formám jógy, cvičením čchi kungu a Feldenkraisově metodě.

Co cvičím

Mé cvičení vychází hlavně z jógy a přidává všechny ostatní zmíněné formy podle potřeby anebo podle přání skupiny. Skupiny se od sebe liší. Většina kurzů je zatím určena začátečníkům, nebo lidem, kteří dlouho necvičili. Pro ty, kteří hledají vyšší inteznitu, doporučuji čtvrteční POWER JÓGU. Pro ty, kteří mají zdravotní potíže a potřebují nižší zátěž, doporučuji středeční jógu v Caplíku. Čtvrteční GRAVID JÓGA je určena těhotným maminkám.

Společným základem je zlepšení vašeho zdraví s důrazem na:

  • Pevnost a pružnost páteře jako základní osy našeho těla
  • Hybnost kloubů
  • Celkové uvolnění a redukce napětí
  • Posílení hlubokých svalů a břišních svalů
  • Příliv životní energie

Co říkají lidé

SMS ze 6.4.: „Dobrý den pane Kubalo. Chtěla jsem vám moc poděkovat za včerejší cvičení. Poprvé od ledna se mohu normálně plnou vahou postavit na levou nohu. Sice s bolestma, ale jde to. SUPER! Jste kouzelník. MOC děkuji.“ Hana K.

Mně se hned na první lekci uvolnila krční páteř, kterou jsem měla už dlouhou zablokovanou.“ Magdalena K.

„Já se po tom cvičení cítím i takový veselejší.“ Tomáš CH.

Podívejte se také na článek Cvičíte pro zdraví? Najdete v něm pár myšlenek a otázek k zamyšlení při uvažování o výběru vašeho cvičení. A dále článek Nejčastější chyby při cvičení, který vám také může do začátku pomoct.

 

Přehled kurzů „LEHKOST BYTÍ“

pondělí 16:45 – 17:45  JÓGA Centrum setkávání, Rudolfovská 34

středa 18:00 – 19:00 POWER JÓGA, RC Caplík, KD Vltava – Fr. Ondříčka 46

Cvičíme ve dvou kurzech o 13 lekcích na podzim a v zimě. Podzimní kurz začíná 25.9.   resp. 27.9. Doporučuji přihlásit se předem – kvůli ceně a kvůli kapacitě (v Centru setkávání je kurz dimenzován na 4 lidi.)

 

Ceny

Do ceny je rozpočítána příprava, vedení cvičení, pronájem prostor a daně. Cvičení má být pravidelnou součástí životního stylu. Mým záměrem je, abyste byli zdraví a dostali ze cvičení co největší užitek. Proto nabízím pravidelným účastníkům výhody a větší podporu.

 

Přesné ceny najdete v kalendáři akcí u jednotlivých kurzů.

Přihlášky: 774 113 358, kubala.petr@gmail.com – kapacita některých cvičebních prostor je omezena!!

 

Těším se, že si z nabídky termínů a míst vyberete to pravé pro lehkost vašeho bytí. Zvu vás také na příjemnou a účinnou masáž.

Pokud si chcete dát víc, zkuste 2-měsíční ozdravný balíček:

  • diagnostika životního stylu + nápravná opatření
  • 6 masáží (za cenu 5)
  • 8 lekcí jógy + doporučení individuálních cviků
  • konzultace změn životního stylu a podpora v průběhu + závěrečné doporučení, jak pokračovat.

Cena: 3900

výhody balíčku: nižší cena + větší užitek

 

Nabídka pro firmy

Pravidelné cvičení

Pravidelné cvičení je možné objednat i do vaší firmy. Pokud máte prostor a jste ochotni si najít 45-60 minut na oživení těla i mysli, rád k vám budu jezdit.

Workshop o zdraví a tipy na cvičení

Rád vám také udělám workshop, na kterém získáte tipy, jak relaxovat, zásobník cvičení na protažení, energetizaci, jednoduchá cvičení přímo do kanceláře, cvičení očí, rukou a páteře pro lidi se sedavým zaměstnáním.

Masáže

Někdy člověk potřebuje jen krátké a rychlé osvěžení a nemá prostor odejít. Masáž šíje či reflexní masáž chodidel může zabrat pár minut. Není potřeba masážní salón, není potřeba se svlékat, stačí tichý koutek kdekoli v práci.

Sdílet