Umělcova cesta – přednáška

Umělcova cesta – duchovní cesta k vyšší kreativitě

??: „Víš, jak budu starý, než se to naučím?“ (to = hrát na piano, tančit, skákat s padákem, pěstovat kaktusy…)

!!: „Stejně starý, jako když se to nenaučíš!“ 🙂

 

Kdy: 15. 11. 2016 v 18:30 – 20:30

Kde: Centrum setkávání, Rudolfovská 34, Č. Budějovice

Cena: 200 Kč

Přihlášky: kubala.petr@gmail.com, 774 113 358, www.tralalamandala.cz

 

Kreativita není jen pro výtvarníky, básníky, herce, tanečníky, sochaře, malíře… kreativita je pro každého z nás do běžných všedních dní našeho života. Umělcova cesta pomáhá rozvinout kreativitu umělcům i neumělcům.

Režisérka Julia Cameron vedla kurzy tvořivosti přes 15 let. Své zkušenosti shrnula do 12i týdenního kurzu rozvoje kreativity. V mém životě díky tomuto kurzu vznikly např. knihy pohádek, autorská CD a několik projektů. Mám z toho radost a chci ji sdílet.

Na přednášce vám představím základní kameny umělcovy cesty, např. pravidelné čištění mysli, živení vnitřního dítěte, práce se strachy a tvůrčími bloky, objevování kostlivců i tajných přání, na které jsme dávno zapomněli…

Měli jste v dětství nějaké touhy? Láká vás tvoření v jakémkoli oboru, ale nemůžete se odhodlat? Chtěli byste, ale máte spoustu jiných povinností? Občas se ve vás ozve malý hlásek, ale nemáte na něj čas, nebo mu moc nedůvěřujete?

Proč je v názvu „duchovní“? Protože kreativita je méně o snažení a více o uvolnění a napojení.

Přednáška je o inspiraci, se kterou můžete dále sami pracovat. Od ledna otevíráme i 12 týdenní kurz / kreativní skupinu, kde se ve vzájemné podpoře budeme jednotlivým tématům věnovat do hloubky.

 

Mgr. Petr Kubala – 13 let působí jako lektor osobního rozvoje v oblasti komunikace, spolupráce a vztahů. Vede kurzy zážitkové pedagogiky. Možnosti tvořivosti objevil po třicítce a tvoří. Je autorem knihy „Nejkrásnější slova pro vaše děti“ a dvou pohádkových knih pro děti. Vede skupiny cvičení, stvořil projekt Urychlovač snů, Příběhy, které stojí za to žít a další. V současné době pracuje na hudebním CD Duhový život.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *