Příprava a vedení her

Příprava a vedení her 12.11.

Hra je základním prvkem zážitkové pedagogiky. Vyznění hry stojí na detailech. Existují dobré hry, ale dají se pohřbít špatným uváděním. V jednodenním semináři si osvojíte zásady přípravy a vedení her. Prakticky si vyzkoušíte připravit a uvést hru a získáte zpětnou vazbu od skupiny. Dále tipy a vychytávky z mé praxe – přístup k účastníkům, jak poznat, co je důležité a co ne, práce s kolegy (kofacilitace), apod.

Hry budeme zkoušet na skupinových hrách z oblasti her na seznámení, spolupráci, komunikaci, důvěru, výzvy, případně podle požadavku skupiny.

Seminář je tréninkový, takže kromě několika her zažijete hlavně sami sebe v roli účastníka i vedoucího a získáte inspiraci nejen ode mě, ale i ze srovnání se styly vedení jiných lidí.

Kdy: 12.11.  9-17h

Kde: České Budějovice, Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopeia,

Cena: 500Kč

přihlášky: kubala.petr@gmail.com

Kapacita je omezena na max. 12 účastníků! Je nutné se přihlásit dopředu. O pořadí přihlášek rozhoduje datum připsání peněz na náš účet: 192273862/0300

Do poznámky k platbě uveďte „vedení her + vaše jméno“

 

Jak se dostat na místo: Jizerská 4, České Budějovice

Najdete nás v Českých Budějovicích na sídlišti Vltava v areálu MŠ Jizerská naproti konečné MHD. Můžete jet městskou hromadnou dopravou č. 9, 14, 15 (U Hvízdala), č. 5, 8, 18 (Vltava střed). Od nádraží jedou č. 5, 8, 9, 18.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *