Nádech v ráji s Živou stravou

17.-19.7. Zdenka

Seznámíš se s živou stravou, vykouzlíme, ochutnáme vitariánské dobrůtky. K tomu živá témata o přírodním životě, soběstačnosti a svobodě, rodinné pospolitosti, domácím vzdělávání. Odpočinek, relaxace, cvičení dva kroky od lesa – nádech v ráji. Oživíme i Tebe – na počkání 🙂

 

20131031_110717 20140325_075059

 

Víkend s ochutnávkou živé stravy a živými tématy:

  • Jak se žije neochočené rodince uprostřed přírody?
  • Jak být zdrojově soběstační a svobodní?
  • Jak si užívat rodinnou pospolitost?
  • Zkušenosti s domácím vzděláváním.

 

Ochutnáš pestrou a jednoduchou Živou-syrovou-nevařenou-raw stravu. Naučíš se jí připravovat, a také kombinovat s tvým dosavadním jídelníčkem. Zažiješ víkend v přírodním domku, zažiješ děti vzdělávané životem :-). Budeš mít čas toulat se lesem, zacvičit si, povídat si o našich životních cestách, partnerství, soužití s dětmi.

 

urychlovac-snu  zazitkovy-pedagog

Recenze:

Daniela Součková: Krásný podnětný víkend, sonda ke svému já skrze pohled na to, co jím a jak jím, silné příběhy. Mám ráda volnost, proměnu, vše plynulo tak nějak s proudem, nic násilného – nechceš = nemusíš = super! Máte to tu krásné, hlavně uvnitř vás, rozsvěcíte i za tmy. Díky za další pohled, motivaci, pohlazení. Zdenko, nádherný úsměv, vyplní celou místnost i duši. Petře, úžasný pocit klidu. Stabilní proud. Děti, energie! Dorážející stíny, osobitost. Údolí rezonuje a znásobuje vás.

Kamila Mašová: Na tomto semináři jsem se opravdu nadechla v ráji. Celý program i lidé byli naprosto skvělí! Je to pro mě oáza klidu – ráda se sem vrátím! 

Zaujal mě netradiční způsob života. Inspirovalo mne povídání o výživě, raw stravu zařadím do jídelníčku několikrát týdně, postupně 1x denně a pak se uvidí. Vedení bylo jasné a příjemné, program jsme si vybrali a tvořili převážně sami.

 

Cena:

2990Kč včetně stravy – pro přihlášené do 7.6. sleva 20%

Cena zahrnuje přípravu a vedení programu, materiál na aktivity, servis zázemí a organizační náklady. A taky daně – hurá na ně! 🙂

 

Místo:

Svobodný domek, Bohuslavice u Kyjova

Pokud chceš přičichnout, můžeš se podívat na svobodnydomek.cz , ale nejlepší je to naživo. Hodně zeleně, louka, sad, les, ovce, včely, kočky… a my. Domek se nachází 2km od nádraží Bohuslavice u Kyjova na úpatí Chřibů (vlaky na trase Brno – Uherské Hradiště, autobus na trase Kroměříž – Kyjov). Týden před akcí ti pošleme společně s dalšími informacemi i tuto mapu.
– Přijet můžeš již v 15h, začínáme v 18h večeří.
– Kurz zakončíme přibližně ve 13h dobrým obědem.

 

Zázemí k přespání je pestré:

Širák, vlastní stan, náš stan, maringotka, náš dům – dobří lidé se všude vejdou. Venkovní sprcha ohřívaná sluncem, kompostovací toaleta, v maringotce vařič pro chystání vlastního jídla, sklípek na uložení potravin. Venkovní učebna, v nepříznivém počasí u nás doma. Za přespání ničeho nežádáme = zdarma. (Pokud někdo potřebuje větší pohodlí, je možné najít ubytování v blízkém okolí.)

 

Strava:

Je součástí kurzu.

 

Přihlášení:

Přihlásit se můžeš pomocí níže uvedeného formuláře. Po přihlášení Ti pošleme údaje k zaplacení zálohy. Přihláška je platná až po zaplacení zálohy. O pořadí přihlášených, resp. náhradníků rozhoduje datum připsání platby na náš účet. Přibližně týden před akcí ti pošleme informace o vybavení, které na daný kurz potřebuješ. Komunikaci ohledně přihlášek a plateb zajišťuje naše kamarádka Bětka Selucká:

  • strazceklenotu@tralalamandala.cz
  • nebo tel: 737 031 765

 

Těšíme se na Tebe, S radostí, Petr a Zdenka

[contact-form-7 id=“314″ title=“Přihláška – Nádech v ráji“]

Další klenoty
urychlovac-snu
zazitkovy-pedagog

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *