Dílna zážitkové pedagogiky

Zvu vás do Židlochovic u Brna na kombinovaný seminář 29. října od 9 do 18 hodin

NEJKRÁSNĚJŠÍ SLOVA PRO NAŠE DĚTI 
Síla slova, pláštíky, zaklínadla a kouzelné věty, uvolnění tvořivosti, vize a představy, příběhy a pohádky. HRY. Dílna zážitkové pedagogiky pod vedením Petra Kubaly. Pro všechny rodiče, průvodce, pedagogy.

  • Dopolední část: Přijďte si poslechnout, zamyslet se, objevovat svůj vnitřní svět a tvořit…Jak působí slova na naše děti (včetně vnitřního dítěte), co je silnější – myšlenka, slovo nebo čin?, Jaký vliv v komunikaci s dětmi má verbální a neverbální složka? Jak svým dětem ubližujeme a jak jim můžeme usnadnit cestu životem? Nechci vás strašit, nýbrž pozvat ke hraní se sebou samými. Podíváte se na své nevědomé myšlenkové vzorce, uvědomíte si, jaká zaklínadla a pláštíky házíte na své děti. A taky se naučíte tvořit kouzelné léčivé věty.
  • Pauza na oběd
  • Odpolední část: Hry zaměřené na seznamování, poznávání, rozvoj komunikace, týmové spolupráce a důvěry + icebreakery, energetizační aktivity a techniky a rituály na úvody a závěry programů. Seminář je živý, hravý, od začátku do konce. Jen pár slov pro zarámování a jinak samé hry a hry a hry, které můžete použít na táborech, víkendovkách, školních akcích, adaptačních kurzech…

LEKTOR Mgr. Petr Kubala – 13 let působí jako lektor osobního rozvoje v oblasti komunikace, spolupráce a vztahů. Je autorem knihy „Nejkrásnější slova pro vaše děti“ a dvou pohádkových knih pro děti. Život s vlastními dětmi přispěl k propojení jeho profese a tvůrčího psaní a dal vzniknout seminářům a přednáškám zaměřeným na vědomou komunikaci s dětmi a podporu tvoření vlastních příběhů. http://tralalamandala.cz/

 

Vstupné: 300 Kč (dotováno grantem)

Pokud se rozhodnete pro dílnu, vyplňte, prosím, přihlášku a pošlete ji na eulalije@gmail.com. Budeme rádi, pokud s přihláškou pošlete i poplatek za dílnu na č.ú. 115-1480580247/0100.

Kapacita míst je omezená, platí pravidlo „kdo dřív přijde, ten si dřív hraje“.

Více zde: http://www.spolekvyhonek.cz/aktuality/dilna-zazitkove-pedagogiky/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *