prodej

Obdaruj své blízké dárkem, který zahřeje na duši. Nachystali jsme pár drobností a zajímavostí ze kterých si třeba i ty vybereš. Kvůli pár dárečkům, které máme jsme netvořili celý eshop – objednávku můžeš udělat na spodní straně této stránky.

Právě teď můžeš někomu udělat radost 🙂

seminko

Tralalí semínko

Nech se unést svou zvídavostí. Zasaď Tralalí semínko, pečuj o něj a pokus se zjistit, co ti to vlastně roste. Najdi si jak o něj pečovat, kam ho umístit a jak často ho zalévat. Je to malá poznávací a dobrodružná hra, kterou zvládne každý 🙂 Drobná doporučení posíláme s každým Tralalím semínkem.

Cena: 37Kč Objednat

zabak

Žabák a zenový mistr

Malá knížka s veselým a moudrým příběhem plným metafor a obrazů k zamyšlení i zasmání. Prostá jako zen s doprovodnými ilustracemi. Vytištěno na recyklovaném papíře brekeko ve formátu A6 na 16 listech. Zejména doporučujeme lidem, kterým stačí lehce naťuknout a jejich fantazie se rozjede na plné obrátky.

Cena: 108Kč Objednat

jemne-pohadky-pro-deti-zemne

Jemné pohádky pro děti Země

Kniha s pohádkami ze stejnojmenného cédéčka. S barevnými obrázky Martiny Mácy Holcové. V měkké, ale odolné vazbě, formátu A5, 32 stran + 8 nádherných obrázků.

Cena: 149Kč Objednat

jemne-pohadky-pro-deti-zemne-cd

Jemné pohádky pro děti Země

Cédéčko se 4 jemnými pohádkami na dobrou noc. Zdenka a já (Petr) jsme napsali a namluvili 4 pestré pohádky pro přírodní děti:

  • Překvapení pro Kopretinku – příběh z indiánské vesnice o jednom hřejivém dárku.
  • O skřítku Akorátníkovi – příběh z permakulturní rodiny skřítků o tom, co je akorát.
  • Modřín a Modřínek – o pokladu, který v sobě nosíme.
  • Když banány pukají sladkostí – jak kouzelný Anděl vzal Heřmánka a Doubravku na dobrodružný výlet do Jižní Ameriky.

Lisované (odolné) CD v papírovém obalu s šedesáti osmi minutami jemného povídání na dobrou noc a chvíle zklidnění.

Cena: 139Kč Objednat

Aby děti kvetly

Aby děti kvetly

Další pohádky pro děti Země na cédéčku. 5 pohádek, jablíčková ukolébavka a Modřínkův závěrečný juchajďák. Tentokrát jsme zvolili pohádky kratší, živější, tematicky pestré (Jak se z polovičatého dne dělá celý, Veverčátko Držsepevně, Ráda chodím bosky, Vesmír mě miluje, Houbové náušnice a tenisová raketa). Stále věříme tomu, že slova jsou jako semínka – pokud sázíme krásná, veselá, moudrá slova, mohou tyto kvality v dětech dále kvést.

Cena: 139Kč Objednat

nejkrasnejsi-slova-pro-vase-deti

Nejkrásnější slova pro vaše děti

Kniha, která ti pomůže uvědomit si skrytou sílu slov, která používáme v denní mluvě, ale také v příbězích, písních, říkadlech. Snažíme se podpořit rodiče a vychovatele, aby si více uvědomovali, co svými slovy vkládají dětem do života. Podporujeme tvoření vlastních příběhů, písní a říkadel, aby děti dostávaly do života vzory, sny a náměty, které stojí za to žít. 65 stránek v měkké vazbě na formátu B6.

Cena: 189Kč Objednat

A pokud si to budete přát,
můžeme vám objednané věci takto krásně zabalit.
baleni

 

[contact-form-7 id=“825″ title=“eshop“]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *