Příběhy, které stojí za to žít

11.-13.8. , Slavče (u Trhových Svinů)

Kurz pro lidi, které život vyzývá ke změně či k rozhodnutí, stojí na křižovatce a přemýšlí, co dál, nebo jen chtějí získat nové perspektivy a okořenit svůj život.

Jak můžeš žít příběh, který nikdo nestvořil? Jak krásný život si dokážeš představit? Jak chodí ten, kdo nevěří, že ho nohy unesou? A jak ten, kdo se cítí lehký jako pírko?

 

20140809_104358
Dílna zázraků, vzácných okamžiků, pestrých barev a nápaditých obrazů. Tříbení představ, velký úklid mysli, bloky pryč, radost sem, nápady potkáš za rohem.

Zažiješ mix introspekce, koučovacích technik, tříbení a sdílení, prožitků těla a inspirativní tvorby.

Tento kurz je pro všechny, kteří se chtějí více najít, více si odvážit, více tvořit, více uchopit svůj vlastní život. Poznat pasti mysli, stereotypy, které nás ovládají, vytvořit nové obrazy, vize a příběh, který stojí za to žít.

Poznáš myšlenkové programy, bloky tvoření, zjistíš, co nechceš a naučíš se vidět, co chceš. Pokud jsi to zapomněl, naučíš se znovu důvěřovat svým nohám. Uvidíš život z různých úhlů a poznáš kouzelné brýle, které dokážou měnit realitu.
20140808_215859

Budeme mluvit, psát, malovat, meditovat, hrát si i pracovat. Popustíme uzdu fantazii, dovolíme si vzlétnout do mraků a vrátit se zpět. Může to přinést smích i žal, ale na konci bude TVŮJ příběh, který stojí za to žít.

Pro inspiraci přikládám článek: 14 tipů, jak (ne)uskutečnit změnu.

Jakože mě dlouhodobě fascinují příběhy, jejich tvoření a proměny a jakože mými programy prošly tisíce lidí, garantuji, že po tomto kurzu se tvůj život promění. Ve tvých rukou je, co stvoříš a kam se vydáš. Já garantuji, že se pohneš a tvůj život bude jiný.

20140809_094951

Termín: 11.- 13.8. začátek v cca 18h, konec v neděli po obědě v cca 14h

Místo: chaloupka na samotě u obce Slavče (Jižní Čechy, 6km od Trhových Svinů)

Povedlo se nám najít ideální místo k ponoření se do sebe – samota, uprostřed lesů. Klidné místo, intimní a kouzelné zároveň. Ve spodní místnosti je otevřený prostor a ohromná hliněná pec, na které je možné i spát. Nahoře jedna velká místnost na spaní a jedna „meditárna“. Vybavení matracemi, vlastní spacáky či deky s sebou. V okolí dvůr, louka, lesy, zákoutí i výhledy pro inspiraci k našim příběhům.

Všichni přihlášení dostanou podrobnou mapku. Zároveň bude možné domluvit se na spolujízdě nebo vyzvednutí v nějakém dobrém dojezdovém místě.

Cena: 2500 Kč 

Pro brzké přihlášky do 30.6. = 2100 Kč

V ceně je program, ubytování a pronájem celého prostoru včetně energií.

Jídlo si každý řeší sám. Případně se můžeme domluvit na společném řešení (cca týden před akcí).

Okouzlen jako sen, nahlédneš do sebe,
uvidíš svět, zastavíš čas, po nádechu vyrovnáš kontrast a jas,
vysypeš odpadky ze své hlavy, nalezneš obrazy krásy, ohneš se jak stéblo trávy,
vyskočíš z krabičky ven…

 

[contact-form-7 id=“1576″ title=“Přihláška“]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *