Nejkrásnější slova pro vaše děti – série

Přizpůsobili jsme klasický seminář maminkám s malými dětmi. 8 setkání v délce 60 minut, v prostoru tělocvičny se žíněnkami a žonglovátky v prostředí, kde není co rozbít 🙂

V průběhu 8 setkání budete mít možnost vnímat, zamýšlet se, hrát si, sdílet a tvořit – slova a pohádky pro své vlastní děti.

Témata:

Síla slova, fungování mozku, myšlenka – slovo – čin: jak myslíme, co říkáme, co děláme – a co s tím můžeme dělat?

Pláštíky, zaklínadla a kouzelné věty – podíváme se, co si s sebou neseme z dětství, co kopírujeme a čeho chceme naše děti uchránit, získáme nadhled a větší svobodu v tom, co předáváme našim dětem.

Uvolnění tvořivosti – budeme zkoumat, co je normální? Co je normální a správné pro nás? Co se nám ve světě líbí a co chceme tvořit po svém? A zjistíme, proč si to můžeme dovolit.

Vize a představy – jaký svět chceme pro své děti. Pokud nevíme, co chceme, neumíme to stvořit. Pokud nestvoříme svou vizi, budeme (vědomě či nevědomě) přebírat vize druhých.

Příběhy a pohádky – poznáme příběh jako způsob, jak se svými dětmi sdílet krásné vize a obrazy světa. Získáme jednoduchou strukturu, která pomůže i těm, kdo mají pocit, že příběhy neumí.

Tvoření pohádek – stvoříme pohádky, podělíme se o ně, budeme si s nimi hrát a případně rovnou testovat na dětech J

 

 

Kdy: 3. 10. – 21. 11. 2016 vždy v pondělí v 10 – 11h

Kde: Galerie Dvořák nahoře v prostorách Bude Cirkus

Cena: 1490 Kč

Přihlášky: kubala.petr@gmail.com, 774 113 358

 

Mgr. Petr Kubala – 13 let působí jako lektor osobního rozvoje v oblasti komunikace, spolupráce a vztahů. Je autorem knihy „Nejkrásnější slova pro vaše děti“ a dvou pohádkových knih pro děti. Život s vlastními dětmi přispěl k propojení jeho profese a tvůrčího psaní a dal vzniknout seminářům a přednáškám zaměřeným na vědomou komunikaci s dětmi a podporu tvoření vlastních příběhů.

Více informací na www.tralalamandala.cz v projektu Aby děti kvetly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *