akce

28.2. sobota Brno, LK Šiška, 10-16:30, Nejkrásnější slova pro vaše děti

– změníte svůj slovník, pochopíte zbytečné myšlenkové vzorce, naučíte se stvořit kouzelnou větu, posílíte vlastní tvořivost, naučíte se jednoduše stvořit příběhy/pohádky, díky kterým vaše děti pokvetou.

15.3. neděle Svobodný domek – den otevřených dveří, 11-14h

Na vlastní oči můžete vidět, na vlastní uši slyšet, nasát, zeptat se, probrat co vás zajímá.

23.3. pondělí, Brno, Centrum Slunce, 18-20h, Svobodný domek –  přednáška,

jak si postavit levný, ekologický domek

28.3. sobota Praha-Černošice, 10-18, Úvod do zážitkové pedagogiky

– porozumíte hlavním principům zážitkové pedagogiky, zahrajete si hry, dozvíte se o různých přístupech k zážitkovému učení a přírodní výchovy, prozkoumáte učební styly a ujasníte si, k čemu můžete ZP použít.

16.5. sobota Živá strava (Zdenka)

– návrat ke zdraví s živou stravou, vyzkoušíte a ochutnáte jednoduché recepty, naučíte se, jak jednoduše přidat živou stravu do svého jídelníčku.

17.5. neděle Příprava a vedení her, Zlín – Veliková, 9:30-16:30, 550Kč

– naučíte se připravovat a uvádět hry. Získáte zásobník 40 her a technik využitelných s dětmi na seznámení, poznávání, rozvoj spolupráce, komunikace, důvěry, energetizační hry, hry na koncentraci, a techniky reflexe.

23.5. sobota Hry na utváření vztahu k přírodě, centrum Šumavous, 9-16h

– pestrý zásobník poznávacích, pohybových, smyslových a tvořivých her na utváření pozitivního vztahu dětí k přírodě. Vyzkoušíte, prožijete a budete moct použít.

24.5. neděle Živá strava (Zdenka), centrum Šumavous, 9-16h

– návrat ke zdraví s živou stravou, vyzkoušíte a ochutnáte jednoduché recepty, naučíte se, jak jednoduše přidat živou stravu do svého jídelníčku.

14.6. neděle Živá strava (Zdenka)

– návrat ke zdraví s živou stravou, vyzkoušíte a ochutnáte jednoduché recepty, naučíte se, jak jednoduše přidat živou stravu do svého jídelníčku.

Léto

2.-6.7. Zážitkový pedagog

akreditovaný metodický kurz zážitkové pedagogiky, (místo bude upřesněno), cena 3990 + ubytování a strava

Nauč se tvořit zážitky, které mění život.  Kvantový skok pro instruktory, volnočasové pedagogy a všechny, koho zajímá učení zážitkem. Zážitková pedagogika, příprava a vedení her, tvorba her, vedení týmu, skupinová dynamika, organizace akce, review. Akreditováno MŠMT. Dostaneš srozumitelnou teorii, srovnání přístupů u nás i v zahraničí. Zažiješ na vlastní kůži, vyzkoušíš si přípravu a vedení programu a dostaneš kvalitní zpětnou vazbu. Naučíš se zážitkovou pedagogiku používat ve svém životě a pro své programy. Tento kurz je kvantovým skokem pro tvou pedagogickou práci i osobní život.

 

10.-12.7. Urychlovač snů pro přírodní bydlení,

(místo bude upřesněno), cena 2490 + ubytování a strava

Pokud sníš o soběstačnosti, ekologickém bydlení, hezkém životě v souladu s přírodou a chceš svůj sen uskutečnit co nejdříve. Rychlá cesta k ujasnění toho, co je pro Tebe to pravé. Zbavíš se iluzí, srovnáš si myšlenky, ušetříš spoustu času i peněz za zbytečné chyby. Nezáleží, co jsme si vybrali my. Pomůžeme Ti přiblížit se tvému vlastnímu snu. Tento kurz ti zkrátí cestu.

17.-19.7. Příběhy, které stojí za to žít

(místo bude upřesněno), cena 2490 + ubytování a strava

Jak můžeš žít příběh, který nikdo nestvořil? Jak krásný život si dokážeš představit? Jak chodí ten, kdo nevěří, že ho nohy unesou? A jak ten, kdo se cítí lehký jako pírko? Přepíšeme stereotypy, stvoříme barevnou nádheru, přidáme sloku do velké písně Života. Jaký život chceš pro sebe? Pro své děti? A co se musí stát, aby to stálo za to? Tímto kurzem si změníš život.

24.-26.7. Nádech v ráji s živou stravou

(místo bude upřesněno), cena 2490 + ubytování (strava je v ceně), vede Zdenka

Seznámíš se s živou stravou, vykouzlíme, ochutnáme vitariánské dobrůtky. K tomu živá témata o přírodním životě, soběstačnosti a svobodě, rodinné pospolitosti, domácím vzdělávání. Odpočinek, relaxace, cvičení dva kroky od lesa – nádech v ráji. Oživíme i Tebe – na počkání. J

Těšíme se na Tebe J

S radostí,

Petr a Zdenka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *