3 klenoty – to nejlepší z 15ti let našeho osobního příběhu!

urychlovac-snu nadech-v-raji zazitkovy-pedagog

Rozhodli jsme se podělit o to nejlepší, co jsme se za posledních 15 let naučili, prožili, vyzkoušeli. Tři klenoty jsou 3 exkluzivní semináře na 3 exkluzivní témata, která se intenzívně prolínají naším osobním, rodinným a profesním životem. Inspirace? Oblažení? Zkratka na vlastní cestě životního směřování? Ideálně všechno dohromady!

3 klenoty jsou vzácné, protože jsou o věcech, které žijeme, uskuteční se výjimečně v prostorách Svobodného domku a jeho okolí, nabízí současně znalosti, lidské setkání, odpočinek a inspiraci:

  • Zkratku k přírodnímu životu a soběstačnosti – praktický průvodce
  • Odvahu prožít život, jaký si dokážeš představit + křídla pro tvou představivost
  • Seznámení s živou stravou + témata – rodinná pospolitost, výchova i rajský odpočinek
  • Učení zážitkem pro začátečníky i pokročilé

3 klenoty se uskuteční tento červenec
je v nich to nejlepší z 15ti let našeho osobního příběhu

Už 15 let kráčíme ke svobodě, radosti a soběstačnosti. Z ohlasů od účastníků našich akcí jsme si uvědomili, že už máme opravdu co sdílet a že můžeme nabídnout několik vzácných drahokamů.

 

 

IMG_27462Místo Svobodného domku, které už 5 let tvoříme jako prostor, ve kterém se lidé mohou setkávat se sebou, s krajinou a inspirovat se k vlastní seberealizaci. Nádherná příroda, sad, les, hudba ptačího zpěvu, ranní rosa, slunce a šťavnaté švestky.

 

 

Informace a zkušenosti – studovali jsme rekreologii se zaměřením na zážitkovou pedagogiku a zdravý životní styl. Získali jsme nadhled díky zkušenostem ze zahraničí – práce s rizikovou mládeží v Africe, se studenty v USA a s různými věkovými skupinami u nás a v několika zemích Evropy. Vedli jsme environmentální programy, expediční programy a pomáhali lidem všech věkových skupin. Mám zkušenosti z alternativního učení, domácího porodu, domácího vzdělávání, permakultury, komunitního způsobu života. Petr se vydal více na cestu zážitkové pedagogiky, koučování a programů osobního rozvoje pro jednotlivce i organizace. Zdenka se vydala více k ekologii, výživě, domácímu vzdělávání a permakultuře. Díky našim pedagogickým zkušenostem můžete dostat mnohem víc, než jen skripta. Navíc si to užijete, zasmějete se a odjedete odpočatí. Společně jsme objevovali komunitní způsob života, ekologické hospodaření, rodové osady, přírodní výchovu dětí… Kdo by takovou kombinaci čekal v zastrčené chaloupce u lesa, což? 🙂

 

Prošlapaná cesta. Každý kurz je jiný, ale všechny jsou autentické a podložené životními zkušenostmi. Protože jsme byli v Africe, umíme se jinak podívat na bydlení a přírodní život. Protože jsme byli v Americe, umíme se podívat jinak na vývoj naší společnosti. Protože jsme si prošli různými překážkami, umíme vám ušetřit zbytečná rozčarování i peníze.

 

Proč vznikly 3 klenoty?
Chceme dělat to, co umíme nejlíp a chceme pomoct lidem
na jejich cestě k radostnějšímu a moudřejšímu životu. A napadlo nás to všechno propojit
informace, životní zkušenosti, nádherné místo a pedagogický um.

 

Podívej se, který z klenotů se Ti líbí.

 

Zážitkový pedagog – 2.-6.7. 

Nauč se tvořit zážitky, které mění život. Kvantový skok pro instruktory, volnočasové pedagogy a všechny, koho zajímá učení zážitkem. Zážitková pedagogika, příprava a vedení her, tvorba her, vedení týmu, skupinová dynamika, organizace akce, review. Akreditováno MŠMT. Dostaneš srozumitelnou teorii, srovnání přístupů u nás i v zahraničí. Zažiješ na vlastní kůži, vyzkoušíš si přípravu a vedení programu a dostaneš kvalitní zpětnou vazbu. Naučíš se zážitkovou pedagogiku používat ve svém životě a pro své programy. Tento klenot je kvantovým skokem pro tvou pedagogickou práci i osobní život.

 

Urychlovač snů – 10.-12.7. 

Pokud sníš o soběstačnosti, ekologickém bydlení, hezkém životě v souladu s přírodou a chceš svůj sen uskutečnit co nejdříve. Rychlá cesta k ujasnění toho, co je pro Tebe to pravé. Zbavíš se iluzí, srovnáš si myšlenky, ušetříš spoustu času i peněz za zbytečné chyby. Nezáleží, co jsme si vybrali my. Pomůžeme Ti přiblížit se tvému vlastnímu snu. Tento klenot ti zkrátí cestu.

 

Nádech v ráji s Živou stravou – 17.-19.7. 

Seznámíš se s živou stravou, vykouzlíme, ochutnáme vitariánské dobrůtky. K tomu živá témata o přírodním životě, soběstačnosti a svobodě, rodinné pospolitosti, domácím vzdělávání. Odpočinek, relaxace, cvičení dva kroky od lesa – nádech v ráji. Oživíme i Tebe – na počkání. 🙂
Těšíme se na Tebe – pokud si vybereš 🙂

S radostí, Petr a Zdenka

 

Podrobnější informace najdeš u jednotlivých kurzů.

urychlovac-snu nadech-v-raji zazitkovy-pedagog