Přírodní život

Přes 10 let jsme s rodinou objevovali možnosti přírodního a komunitního života, zajímali se o rodové statky a osady, žili na několika různých místech. Našli jsme si 3ha pozemek, postavili na něm ekologický dům s ostrovním systémem za 600 tisíc a 5 let tvořili permakulturní zahradu. Během let jsme pomohli stovkám lidí. Prožíváme vlastní příběh a probírali jsme desítky příběhů druhých – díky tomu můžeme pomoct i vám – ušetřit čas, peníze, zbytečné chyby.

V našich článcích a na webu Svobodný domek nabízíme inspiraci zdarma. Pokud vás téma zajímá více, vyzkoušejte:

URYCHLOVAČ SNŮ pro přírodní bydlení

Jeden z osvědčených klenotů naší tvorby – intenzivní víkend, ve kterém si rozšíříte pohled na přírodní život, lépe rozlišíte svá vlastní přání od módních trendů, upravíte své vize, ujasníte si kroky realizace a usadíte se do reality. Ušetříte čas, peníze i rozčarování ze ztráty iluzí. Vyzkoušeno, ověřeno!!

Praktický, motivační, s nohama na zemi, ukazující pohled ze všech stran. Vedení – vyhovoval mi způsob, místa, kombinace her, aktivit, povídání. Michal

Seminář byl moc příjemný a uvolněný s jasným vedením a strukturou – pro mě bylo až překvapivé, jak konkrétní a detailní věci se stihly probrat. Silvia D.

Seminář považuji za velmi vyvážený a přínosný. Ocenila jsem otevřené sdílení zkušeností lektorů i účastníků. Přínosné pro mě bylo nastavit si svou vizi, nechat ji prozkoušet realitou i kritikou a zejména pro mě důležitých postupných kroků. Eva

Aktuální termíny najdete v kalendáři akcí. Pokud nenajdete termín, který vám vyhovuje, napište nám!

Svobodný domek – eDVD

Praktický rádce pro lidi, kteří uvažují o hledání pozemku, životě v přírodě, stavbě alternativního domu. Praktické rady.

5 let v ráji – ebook

5 let praktických zkušeností, aby si lidé mohli udělat představu o tom, jak může přírodní život prakticky vypadat. Příběhy ze života, místy veselé, místy smutné, ale mohou vám dát ochutnat, jak může vypadat život na samotě u lesa.

Jakékoli dotazy rádi odpovíme: sradosti@tralalamandala.cz , 774 113 358