Podpořte nás

Mnoho z našich projektů je velmi neziskových. Jedná se hlavně o pohádky, knihy, hry, písně, poezii.  Chceme je tvořit a sdílet, ale vstupní náklady jsou vysoké, příprava, realizace i následný prodej vyžadují množství času, takže jako „živnost“ se to nevyplatí.

U některých produktů jsme dospěli k elektronické formě. Některé produkty jako pohádky, deskové hry či básnická sbírka se do elektronické podoby nehodí.

Jak může vypadat kniha z naší dílny? Podívejte se Tralalí semínko. Tuto knihu jsme vydali díky podpoře lidí na Startovači. Mám radost, že lidé z Tralalího semínka i dalších děl mají radost, a tak toužím dostat do světa i další nápady.

V současné době máme nachystáno několik produktů, které čekají na finanční podporu, aby se mohly dostat do světa. Vlastně se jedná vždy o peníze na tisk a vazbu. Konkrétně:

Pohádky do ranečku – čtvrtá pohádková kniha kratších pestrých pohádek … 70.000 Kč

7 pohádek, nádherné obrázky, pestré příběhy pro radost i moudrost, které oživí nejen dětskou duši, ale kolikrát i dospělou… 

Troleje bez kolejí – básnická sbírka ………25.000 Kč

z hloubi mého srdce, ale také z mého hravého já – pestrá směs k zamyšlení i pobavení.

Můj domeček – velká kniha pro děti o tom, jak si postavit svůj vlastní (opravdový) domeček……… 75.000 Kč (peníze na tisk)

Unikátní počin, se skvělými ohlasy od lidí, kteří viděli prototyp. Kniha formátu A3 je udělána jako pracovní. Tak jako na Urychlovači snů pomáháme lidem přijít na to, co je pro ně to pravé, v této knize se mohou děti (cca 8-12 let) ponořit do uskutečnění svého domečku. Naučí se myslet, najít informace, ujasnit svou představu, získat dovednosti, rozvinout projekt, radit se s dospělými, mají prostor kreslit, navrhovat… a nakonec krok za krokem uskutečnit svůj první domeček!

Desková hra se Skřítkem Akorátníkem – sada deskových her pro celou rodinu ………. 60.000 Kč 

Nosotros a Vosotros – velký pohádkový příběh o kamarádství dvou skřítků, kteří objevují tajemství zapomenutého ostrova …………… 120.000 Kč (velká kniha = více peněz na tisk)

Duhový život – hudební CD z Petrovy dílny ……… 15.000 Kč

písně už jsou složené a v syrové verzi i nazpívané. Chci je ale dát dohromady s dalšími nástroji, sborem a kvalitně nahrát – peníze jsou na nahrání a kvalitní zpracování.

Dohromady to dělá cca 365.000 Kč. 🙂 Po krůčcích střádám, investuji zpátky peníze, když které utržím za prodej hotových dílek… avšak každá finanční podpora pomůže, že dílo bude kvalitnější, bude hotovo dříve a tím pádem jich bude více, protože budu mít čas na další…

 

Jsou 3 způsoby, jak nás můžete podpořit:

  1. koupit si nějakou naši službu nebo věc

  2. doporučit nás svým známým

  3. poslat nám finanční dar (obecný nebo cílený na určitý projekt)

… anebo všechno dohromady. 😊

 

 

Č. účtu pro podporu: 2900390832/2010 FIO

pro platby ze Slovenska: 2900390832/8330 FIO

DĚKUJEME!!