Osobní příběh a kreativita

Od r. 1998 let pracuji se skupinami. Těší mě, pokud se lidé rozvíjejí a baví současněí. Těší mě zlepšení vztahů a komunikace, nebo objevení svého snu a nalezení odvahy k jeho uskutečnění. Těší mě nenásilně otvírat vrátka spokojenějšímu a šťastnějšímu životu.

 

PŘÍBĚHY, KTERÉ STOJÍ ZA TO ŽÍT

Víkendový seminář, jehož tématem je váš vlastní životní příběh. Je určen lidem, které život vyzývá ke změně, rozhodnutí, nebo kteří chtějí mít život šťavnatější. Prostřednictvím her, technik, rozjímání, povídání a sdílení se zastavíme nad svým vlastním životem. Pohlédneme do minulosti i do budoucnosti, podíváme se na své představy, cíle a možnosti, najdeme zdroje síly a rozpustíme překážky. Stvoříte si příběh, který stojí za to žít!

Nejbližší termíny:

11.-13.8.2017

6.-8.10.2017

13.-15.4.2018

Přihlašte se přes kalendář akcí.

Koučink

Pokud máte zájem o individuální péči a pomoc s vaším osobním příběhem – jako kouč vám pomůžu najít odpovědi na vaše otázky. V koučování plně platí slogan: „Co do toho dáte, to si odnesete.“ Já vám pomohu najít správné otázky, udržet motivaci a energii, najít nové úhly pohledu a možnosti řešení. Volejte 774 113 358

 

KREATIVITA

Chápání kreativity bývá často zjednodušováno na malování a keramiku. Namísto toho můžeme kreativitu vnímat jako přirozenou sílu, kterou máme všichni k dispozici a můžeme ji projevit jak v umění, tak ve svých zájmech, v podnikání, v práci, ve vztazích. Všichni můžeme být kreativní – jen někteří nemají velkou potřebu tvořit a někteří mají kreativitu zablokovanou.

Kurzy kreativity pomůžou jednotlivcům i týmům k otevřenosti, uvolnění bloků, nové oživující energii a obohacení života.

 

Umělcova cesta

Kurz vycházející z metodiky Julie Cameron, která vede kurzy více než 30 let. Účastníky mohou být lidé, kteří se chtějí stát umělci, umělci, kteří ztratili „šťávu“ a přejí si ji znovu najít, ale také podnikatelé hledající nové zdroje a možnosti, nebo docela obyčejní lidé, kteří chtějí, aby se jejich život rozkošatil.

13 setkání po 100 minutách ve 12 týdnech. Na každý týden jedno téma a na závěr absolventská párty. Na tomto kurzu je unikátní dlouhodobá práce se sebou, se svým vnitřním dítětem.

Co získáte: více energie a radosti ze života, více volnosti, možná nové zájmy, možná stvoříte něco, co jste dlouho chtěli. Možná stvoříte něco, o čem jste nevěděli, že chcete.

Termíny

podzim 25.9. – 18.12. v 18:00 – 19:40 Centrum setkávání, Rudolfovská 34

jaro 15.1. – 16.4. v 18:00 – 19:40 Centrum setkávání, Rudolfovská 34

Cena: 3490 Kč (brzké přihlášky 2990 Kč) přihlašte se přes kalendář akcí

 

Uvolnění tvořivosti

Intenzivní víkendový kurz, na kterém objevujeme své sny, bloky, zákazy a příkazy, vnitřní přesvědčení, tajná přání. Učíme se objevovat tvořivou sílu, kterou všichni v sobě máme a nasměrovat ji do svého života.

Na tomto kurzu více zjistíte, kdo jste. Co vás brzdí, co vás poznává. Najdete své vlastní možnosti projevy kreativity, neb kreativity není jen umění. Je to síla, která prostupuje váš život a buď ji v sobě dusíte nebo ji v sobě vyživujete a ona pak vyživuje vás.

Termín

23.-25.2. zač. v 18h, konec ve 14h, Žabovřeský Mlýn

Cena: 2590/2190 Kč (zahrnuje lektorné a ubytování, jídlo svépomocí v místní kuchyňce)

brzké přihlášky se slevou –přihlašte se přes  kalendář akcí

 

Speciální nabídku rozvoje kreativity a inovací máme i pro firmy.