Můj domek

Stvořil jsem novou knihu „Můj domek“. Jedná se o dětskou knihu, díky které mohou rozvinout svou tvořivost, fantazii, naučit se kupu nových dovedností, zjistit, že něco dokážou, užít legraci… a postavit si opravdový domek.

Nyní sháním peníze na tisk knihy přes Startovač. Potřebuji sehnat 85 tis. Kč, abych knihu mohl vytisknout. Na stránce projektu najdete vše krásně vysvětleno. Pro lidi, kteří potřebují ještě více informací, postupně přidávám v sekci Novinky další střípky z knihy, abyste si ji lépe dokázali představit.

Co se nevešlo na Startovač a co ještě může někoho zajímat

Bude možné knihu sehnat i po Startovači?

Ano, kniha bude v mém eshopu na Tralalamandale. Cena na Startovači je ale levnější. (více viz můj přístup k odměnám). Aby si někdo mohl knihu koupit, musí být nejprve vytisknuta a na to musím sehnat peníze.

Proč jsou odměny v projektu na Startovači levnější, než v eshopu, když navíc Startovač ještě vezme svou provizi?

Já takhle vnímám vnímám win-win přístup. Chci, aby bylo čisté, že si ze Startovače nedělám obchod. Chci, abyste mi dali svou podporu a já proto chci taky něco dát. Pro mě je výhrou vytisknutí knihy. Pro vás může být výhrou kniha nebo jiná odměna, která je za férovou cenu = nedáváte nic navíc z milosrdenství. Pokud to někdo má tak, že chce darovat jen tak, Startovač to umožňuje. Pro Startovač je výhra uskutečněný projekt a férový přístup tvůrců.

Říkáš, že kniha je o stavění domku a na druhé straně v příspěvku tvrdíš, že je o tvořivosti. Jak to je?

Já obecně fandím originálnímu a šťavnatému pojetí života. Domek může být cíl, ale také prostředek. Pro mě jako tátu je vzácný čas, kdy s dětmi něco tvořím, sleduju, co je napadá, jak přistupují ke světu, jak se rozvíjejí. Domek je samozřejmě super, ale pro mě je asi důležitější ten proces, při kterém se dítě naučí přemýšlet o sobě, pochopí základ stavění domku, komunikuje s dospělými, touží po něčem a pak to uskuteční, naučí se nové dovednosti, zvýší sebevědomí… a z výsledku může mít radost.

Jak je to s odměnami? U některých není moc popisu a nejde poznat, co to je.

U většiny odměn je to jasné. Je to buď kniha Můj domek v různých podobách, nebo produkty, které jsou popsané v mém eshopu. 2 položky stojí za to více přiblížit.

klubík stavitelů na webu: Tady na webu bude vytvořena stránka, která může být další inspirací nad rámec knihy. Jednak mé vlastní tipy, vychytávky, poznání, která jsme udělali s Jasmínkou. Odkazy na zajímavé projekty, stránky, kde lze získat další inspiraci. (Tady počítám, že u webu budou děti společně s rodiči.) Dále fotky, případně videa, jak něco udělat. A počítám, že postupně přibudou i projekty od čtenářů, kteří se budou chtít podělit o svůj příběh.

půldenní workshop: pokud váháte, napište mi nebo zavolejte. Tady opravdu dokážu nabídnout vše ze své 20-leté praxe. metodický seminář zážitkové pedagogiky, seminář her, seminář utváření vztahu k přírodě u dětí, seminář síla slova a tvoření příběhů pro děti, tvůrčí dílnu na tvoření příběhů, vypravěčsko-divadelní představení o Skřítku Akorátníkovi, žonglovací workshop, přednášku o Svobodném domku a přírodním bydlení, zkrácenou verzi/workshop Urychlovače snů pro přírodní bydlení…. opět jsou to všechno věci, které jsou popsané na webu a pro ujasnění je jednoduché zavolat.

Jakékoli další dotazy a nejasnosti rád odpovím na tel.: 774 113 358 nebo na emailu: sradosti@tralalamandala.cz

Jestli chcete nějak pomoct vy mně, podpořte projekt, zamyslete se, koho z vašeho okruhu by mohl zajímat a doporučte mě a posdílejte odkaz: https://www.startovac.cz/projekty/kniha-muj-domek/

Díky moc,

s radostí,

Petr