Komunikace s dětmi

Od roku 1998 pracuji se skupinami a pomáhám jim rozvíjet komunikaci, spolupráci a zlepšovat vztahy. Zalíbení mám v mezinárodních skupinách a interkulturní komunikaci, ve kterých využívám zkušenosti z delších pobytů v zahraničí. Další inspiraci čerpám z tvůrčího psaní a ze své rodiny.

V nabídce najdete semináře, metodické knihy i naše autorské pohádky.

 

Nejkrásnější slova pro vaše děti

Seminář pro lidi s otevřenou myslí. Poznáte sílu myšlenek, slov a činů. Objevíte myšlenkové vzorce, které zasahují do vašeho života, podobně jako pláštíky a zaklínadla. Naučíte se tvořit kouzelné věty. Zamyslíte se nad světem, jaký chcete tvořit pro své děti. Objevíte velká slova a poznáte, jak se žijí. Naučíte se tvořit příběhy, které vyživují dětskou duši.

Díky tomuto kurzu můžete rozkvést vy a díky vám pak vaše děti!

Jak se na seminář dostat:

  1. objednat pro vaši skupinu (774113358)

  2. individuálně v online kurzu „Aby děti kvetly“.

    abydetikvetly

 

 

 

 

Případně živě v Českých Budějovicích – Nejkrásnější slova pro maminky s dětmi 26.9. – 14.11.

8 dílný seminář upravený pro maminky s malými dětmi v prostorách, kde není co rozbít. 😊

8 setkání po 60 minutách, kde můžete přijít i s dětmi a postupně během 8 týdnů projít celé téma ve skupině s jinými maminkami.

Semináře Petra Kubaly jsou pohlazením (nejen) pro vystresované, uspěchané rodiče. S láskou a něhou připomínají, co je opravdu důležité a jak můžeme být tvůrci našich životů. Vysvětlení a návody jsou přehledné a sebeobjevující – člověk má pocit, že se mu ulevuje a odkrývá svá vlastní dávno zapomenutá přání, když byl sám dítětem. Najednou je o tolik lehčí být skutečně dobrým rodičem. Být v radosti, lásce a pohodě s dětmi i sám se sebou. Tvořím, žiju! Děkuju Ti, Petře. Irena K.

 

Dílna pohádek

Pohádky jsou moudré. My jako rodiče a pedagogové máme vlastní vize a představy, které chceme s dětmi sdílet. Občas se také vyskytnou obtížné situace, které potřebujeme s dětmi řešit. Příběh/pohádka nám může být skvělým pomocníkem. 1-denní workshop, na kterém si budeme hrát se slovy, s postavami, hledat vyjádření pro krásné myšlenky a moudra, která chceme sdílet s dětmi. Budeme trénovat schopnosti vyprávět.

Seminář můžete objednat na: sradosti@tralalamandala.cz , 774 113 358

 

Knihy

V našem e-shopu můžete najít knihy, které vám mohou pomoct.

Naše pohádky najdete v podobě knih i audio verzí: