Klubík stavitelů

Milý Človíčku,

Mám kamarády, kteří si ze mě dělají legraci, že v knížce používám oslovení „Človíčku“. Mně připomíná pračlovíčka z večerníčku, který byl hravý a vynalézavý. A míním to oslovení jako důvěrné, nikoli zesměšňující.

Pokud jsi na této stránce, dostal jsi přístup do klubíku malých stavitelů. Já se všude otevřeně přiznávám, že nejsem stavař a nebudu si tady hrát na odborného poradce. Ale jsem tvůrce, baví mě hrát si se životem, objevovat, zkoumat… tak jako jsem ti v knize „Můj domek“ nabídl inspiraci k tvoření, chci v tom pokračovat i zde.

Klubík má sloužit jednak k tomu, že tady můžete najít více informací, tipů, odkazů, které vám mohou přinést nové nápady. Též se chci podělit o pár myšlenek i s rodiči, kteří sem snad zavítají s vámi. A doufám, že postupně se do klubíku přidá více lidí a budou sdílet své vlastní příběhy, kterými se můžeme navzájem obohatit.

Zatím je nás tady pár a začínáme jednoduchou stránkou. Já zde budu vkládat své nápady. Každý z vás může pomoct tím, že mi napíše a pošle své nápady, fotky ze svého stavění, apod. anebo tím, že mi napíšete, co vás zajímá, jaké máte otázky, co byste chtěli vědět… tak vám budu moct nejlíp poskytnout podporu ve vašem tvoření. Pište na email: sradosti@tralalamandala.cz

 

Moje přispěvky si můžete stáhnout ve formátu pdf:

Tady najdeš tip, jak se dívat na materiál a věci, které vidíš kolem sebe, ve stodole, venku… a jak je využít: Pouzij_co_mas

Druhý článek je tip na jednoduchý stromobunkr od mé dcery Jasmínky: Domek na stromě za jedno odpoledne