Víkend kreativity

Uvolnění tvořivosti, 23.-25.2., Žabovřeský Mlýn, pozor!! – budeme si taky hrát 🙂

Intenzivní víkendový kurz, na kterém objevujeme své sny, bloky, zákazy a příkazy, vnitřní přesvědčení, tajná přání. Učíme se objevovat tvořivou sílu, kterou všichni v sobě máme a nasměrovat ji do svého života.

Na tomto kurzu více zjistíte, kdo jste. Co vás brzdí, co vás poznává. Najdete své vlastní možnosti projevy kreativity, neb kreativita není jen umění. Je to síla, která prostupuje váš život a buď ji v sobě dusíte nebo ji v sobě vyživujete a ona pak vyživuje vás. Pozor!! – budeme si taky hrát. 😊

23.-25.2. zač. v 18h, konec ve 14h, Žabovřeský Mlýn

Cena: 2590 Kč (zahrnuje lektorné a ubytování, jídlo svépomocí v místní kuchyňce)

brzké přihlášky – do 30.11. = 2190 Kč

Místo: Žabovřeský mlýn (kousek od Hluboké a Českých Budějovic) http://zabomlyn.webnode.cz/

Výjimečné místo na kraji vesnice, zušlechtěné uměleckým řezbářem panem Štandou. Nádherně propracované dřevěné interiéry i originální zahradní prvky posilují múzy a přinesou inspiraci našim osobním příběhům. K dispozici je společná programová místnost + zahrada, kuchyň a dále několik postelí a matrací v různých koutech domu. Společné sociální zařízení.

Všichni přihlášení dostanou podrobnou mapku. Zároveň bude možné domluvit se na spolujízdě nebo vyzvednutí v nějakém dobrém dojezdovém místě.

 

Přihlášení:

Přihlásit se můžeš pomocí níže uvedeného formuláře. Po přihlášení Ti pošleme údaje k zaplacení zálohy. Přihláška je platná až po zaplacení zálohy. O pořadí přihlášených, resp. náhradníků rozhoduje datum připsání platby na náš účet. (max. kapacita je 18 účastníků) Přibližně týden před akcí ti pošleme informace o vybavení, které na daný kurz potřebuješ. Komunikaci ohledně přihlášek a plateb zajišťuje Petr: kubala.petr@gmail.com, 774 113 358

Přihláška

Pro potřeby fakturace potřebuji i tyto další údaje

Sdílet

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.